Connect with us

Sport

Atletico me fitore solide ndaj Villarreal

Publikuar

me

Ishin mysafirët ata që kaluan të parët në epërsi përmes Paco Alcacer (16′), por Angel Correa (40′) baraspeshoi rezultatin në pjesën e parë.

Me disa zëvendësime të qëlluara, ‘Los Colchoneros’ kompletuan përmbysjen me Koke (64′) dhe Joao Felix (74′) të cilët realizuan për 2:1 respektivisht 3:1.

Atletico kthehet në vendin e tretë me 43 pikë, kurse Villarreal në vendin e shtatë me 38 pikë. /Lajmi.net/

ZGJEDHJET PARLAMENTARE

MË TË LEXUARAT