Connect with us

Sport

Atletico – Liverpool, Dortmund – PSG, këto janë rezultatet pas pjesëve të para

Publikuar

me

Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje.

Atletico Madrid në ‘Wanda Metropolitano’ është duke e mposhtur 1:0 Liverpoolin, me golin e shënuar nga Saul Niguez në minutën e 4’.

Në ndeshjen tjetër në ‘Signal Iduna Park’, Dortmund dhe PSG kanë luajtur barazim 0-0 pas pjesës së parë./Lajmi.net/

Advertisement

Translate Article

MË TË LEXUARAT