Connect with us

Lajme

ASH nuk përkrah Ligjin për Prokurorinë Publike: E modifikuan!

Publikuar

me

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Syrija Rushidi nëpërmes një konference për shtyp nga Kuvendi ka deklaruar se Aleanca për Shqiptarët nuk do të mbështes propozim ligjin për PP.

Sipas tij ka ndryshime drastike dhe me këtë ligj po pretendohet që të amnistohen persona të inkriminuar dhe të akuzuar./TV21

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com