Connect with us

Kosovë

Arrestohet një person që iku nga Burgu i Dubravës

Publikuar

me

Shërbimi Korrektues i Kosovës sot rreth orës 10:00 pas letër-rreshtimit të lëshuar për të larguarin nga Pavioni Gjysmë i Hapur i Qendres Korrektuese në Dubravë, ka arrestuar personin e larguar me inicialet M.K. M.K ishte larguar nga ky pavijon me datën 09 shkurt, ku po mbante dënimin për veprën penale “sulm ndaj personit zyrtar”, njofton […]

.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com