Connect with us

Kosovë

Aksident në Lubeniq, lëndohen tre persona

Publikuar

me

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutave në rrugën Deçan-Pejë, saktësisht në fshatin Lubeniq.

Si pasojë e këtij aksidenti të lënduar kanë mbetur tre persona, shkruan Indeksonline.

Në aksident janë përfshirë disa vetura, ndërsa në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe ekipet emergjente.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com