Connect with us

Lajme

Ahmeti shënon gol në Saraj

Publikuar

me

Sot në komunën e Sarajit te shkolla e mesme u hap salla e re e sportit ku pjesmares ishin shume funksionare te BDl dhe lideri Ali Ahmeti. Gjatë këtij aktiviteti, Ahmeti ka shënuar një gol për ta nisur me këmbë të mbarë.
Ministri i arsimit Arber Ademi ne rrjetin e tij social facebook shkruan:
SARAJI me sallë të re sportive ✅
Vazhdojmë angazhimin tonë maksimal për krijimin e kushteve më të mira për nxënësit tanë.
Besoj se sukseset e tyre në të ardhmen do të na bëjnë krenarë për punën që po e bëjmë ne sot.
Na priftë e mbara!

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com