Connect with us

Sport

20-vjeçari që do t’i kushtojë 100 milionë euro Liverpoolit (VIDEO)

Publikuar

me

Kai Havertz besohet se do të jetë blerja e parë e Jurgen Klopp në verë. Talenti 20 vjeçar gjerman është shumë i kërkuar nga të gjitha skuadrat e mëdha evropiane, por që Liverpooli është top favorit për të siguruar shërbimet e tij.

Mesfushori maestral i Leverkusen shquhet për teknikën e jashtëzakonshme që ka dhe pasimet e sakta në mesfushë.

Klopp është i gatshëm të shpenzojë 100 milionë euro për Havertz, për të mposhtur në garë Realin, Juventusin, Bayernin e PSG-në.

Havertz ka nxjerrur nga kriza disa herë Leverkusenin me golat fantastik të tij, për të marrë primatin e superyllit të skuadrës gjermane.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com