Connect with us

Kosovë

​Prizren, gjendet një person i vdekur në bodrum

Publikuar

me

Një person është gjetur pa shenja jete në bodrumin e shtëpisë së tij në Prizren.

Vëllai i personit të vdekur ka njoftuar Policinë e Kosovës lidhur me rastin.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor, i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti ka ndodhur dje në ora 15:45, thuhet në raportin e rregullt 24 orësh të Policisë së Kosovës.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com