Connect with us

Kosovë

​OBSH: Covid-19, më i rrezikshëm se terrorizmi

Publikuar

me

Vendet duhet ta marrin më seriozisht sesa aktet terroriste epideminë aktuale të Coronavirusit (Covid-19), tha sot kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adhanom Ghebreyesus. “Një virus është më i fuqishëm në krijimin e trazirave politike, sociale dhe ekonomike, se çdo sulm terrorist” deklaroi ai një konference për shtyp. Sipas Ghebreyesus, për të parandaluar […]

.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com