Connect with us

Kosovë

​Kontrabandonin migrantë nga Siria, Policia e Kosovës arreston dy persona

Publikuar

me

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona pasi që të njëjtit kanë kontrabanduar pesë migrantë nga Siria.

Me vendim te prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Lubizhdë të Prizrenit, në ora 04:00, raporton Policia e Kosovës.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com