Connect with us

Kosovë

Tërmet në Durrës, kjo është shkalla e rihterit

Published

on

Sot në orën 15:53 ka ndodhur një tërmet në qytetin e Durrësit.

Sipas njoftimit, shkalla e rihterit ishte 4.5 ndërsa nuk thuhet se është dëgjuar ndonjë lëkundje.

Tash e disa javë Shqipëria është duke u përballur me lëkundje të vazhdueshme të tokës, me shkallë të ndryshme rihteri.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com