Connect with us

Lajme

Mjeku nga Shkupi, tregon përjetimet e pastërmetit në Durrës (VIDEO)

Published

on

Mjeku i ri nga Shkupi, Ylber Sejfedini ka treguar përjetimet e tij nga momentet e kaluara në Durrës, duke kuruar të prekurit nga fatkeqësia e 26 Nëntorit.

Sejfedini është specializant në Klinikën për Neurologji në Shkup, ndërsa pas ngjarjeve ne Durrës, bashkë me një grup mjekesh e specialistësh nga Maqedonia shkuan për te ndihmuar në Durrës dhe Thumanë. Të gjitha përjetimet nga momentet e kaluara në kampet ku qëndronin të pastrehët, i tregon ne videon e mëposhtme, Ylber Sejfedini.

PARADITE ME NE 05 12 2019

Gepostet von Tv Shenja am Donnerstag, 5. Dezember 2019

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com