Connect with us

Lajme

Mjeku nga Shkupi, tregon përjetimet e pastërmetit në Durrës (VIDEO)

Publikuar

me

Mjeku i ri nga Shkupi, Ylber Sejfedini ka treguar përjetimet e tij nga momentet e kaluara në Durrës, duke kuruar të prekurit nga fatkeqësia e 26 Nëntorit.

Sejfedini është specializant në Klinikën për Neurologji në Shkup, ndërsa pas ngjarjeve ne Durrës, bashkë me një grup mjekesh e specialistësh nga Maqedonia shkuan për te ndihmuar në Durrës dhe Thumanë. Të gjitha përjetimet nga momentet e kaluara në kampet ku qëndronin të pastrehët, i tregon ne videon e mëposhtme, Ylber Sejfedini.

PARADITE ME NE 05 12 2019

Gepostet von Tv Shenja am Donnerstag, 5. Dezember 2019

Sport4 mins ago

RB Leipzig mund të jetë krenar për performancën e tij dhe të trishtohet nga klauzola në kontratë

Kosovë5 mins ago

Haxhiu kërkon nga deputetët që ta votojnë Projektligjin për luftimin e COVID-19

Lajme19 mins ago

ASH-AAA ia bëjnë të qartë Bashkimit Demokratik: Nuk zhvillojmë negociata për qeveri, do ta votojmë Naser Ziberin për kryeministër (VIDEO)

Kosovë21 mins ago

Qeveria merr vendim t’i hapë kufijtë me vendet fqinjë pavarësisht situatës me COVID-19

Sport26 mins ago

Liverpool ende nuk ka bërë ofertë zyrtare për Thiagon

Kosovë37 mins ago

KEDS po investon afër 1 milion euro në Pejë

Lajme46 mins ago

“Turp, kemi ecur 7 km në këmbë për të marrë ujë”, rrëfimi nga Kakavija

Kosovë53 mins ago

Vjollca Shala emërohet U.D. e Kryeshefit Ekzekutiv të Postës

Sport1 hour ago

Barcelona nis kërkimet për trajner të ri – presion maksimal mbi Setien para ndeshjes ndaj Bayern

Kosovë1 hour ago

OVL e UÇK-së kërkon nga Kuvendi ndryshimin e Ligjit për Specialen

Lajme1 hour ago

3163 raste aktive me COVID-19, 141 raste të reja

Kosovë1 hour ago

Zëvëndesi i Zemajt organizon festë për nder të 25-vjetorit të martesës në kohë pandemie

Sport1 hour ago

Ende nuk dihet se kur mund të fillojë ndërtimi i stadiumit nacional të Kosovës

Religjion2 hours ago

Erdogan komenton përplasjet me Greqinë: ç’kërkon Franca aty ku nuk zotëron det!

Lajme2 hours ago

Bashkimi Demokratik: Sela e Gashi me vrap tek Zaevi, harruan zotimet e Platformës Politike

MË TË LEXUARAT