Connect with us

Lajme

Aleanca për shqiptarët forcohet në Shkup, ja kush i bashkohet? (FOTO)

Publikuar

me

Aleanca për Shqiptarët duket se ka ndezur motorët për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 prillit.

Në një fotografi që ka siguruar portali Zyrtare.net, Bashkim Bakiu, një nga aktivistët më të zëshëm të shoqërisë civile dhe ish kandidat nga radhët e Lëvizjes Besa për kryetar komune të Sarajit është parë para disa ditësh në një nga lokalet e Shkupit së bashku me kreun e Gostivarit, Arben Taravari.

Nuk dihet nëse Bakiu ka kaluar në partinë e Selës apo ka qenë thjesht një takim miqësor me Taravarin./Zyrtare.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com