Connect with us

Kulturë

Zbulohet pasuria e aktorit të famshëm turk Kaan Urgancioglu

Published

on

Kaan Urgancioglu lindi në Stamboll të Turqisë më 8 maj 1981 . Aktori turk që njihet më së shumti për rolet e tij në televizione, duke përfshirë Acayip Hikayeler, Avrupa Yakasi dhe Leyla ile Mecnun. Ai është shfaqur edhe në filma si Son Ders 2007 i 2007: Aşk ve Üniversite dhe Uzaklarda Arama i vitit 2015. Ai u shfaq me Okan Yalabik në filmin Pespese të vitit 2010.

Në “CELEBS TREND”, ai është një nga aktorët më të suksesshëm të filmit.

Sipas Wikipedia, Forbes, IMDb & Burime të ndryshme në internet, vlera neto e aktorit të famshëm të filmit Kaan Urgancioglu është 1 Milion dollarë – 5 Milion dollarë në moshën 38 vjeç. / CNA.al

NA NDIQ NË FACEBOOK