Connect with us

Tech & Auto

Parapërgatitja e veturës për kontroll teknik (VIDEO)

Published

on

Veturën duhet ta mirëmbajmë gjatë gjithë kohës mirëpo një herë në vit ajo duhet të jetë në gjendjen më të mirë të mundshme.

Përmes stories së gazetares Edita Halili do të kuptojmë më shumë rreth parapërgatitjes së veturës para se ajo të futet në kontroll teknik, njofton Klan Kosova.

Ora 7 – Parapërgatitja e veturës për kontroll teknik! – Klan Kosova

Ora 7 – Parapërgatitja e veturës për kontroll teknik! – Klan Kosova Veturën duhet ta mirëmbajmë gjatë gjithë kohës mirëpo një herë në vit ajo duhet të jetë në gjendjen më të mirë të mundshme. Përmes stories së gazetares Edita Halili do të kuptojmë më shumë rreth parapërgatitjes së veturës para se ajo të futet në kontroll teknik.

Publiée par Ora Shtate nê Klan Kosova sur Lundi 4 novembre 2019

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com