Connect with us

Lajme

Ndërroi jetë pas atentatit në makinën e prokurorit, kush ishte shoferi Andi Maloku

Published

on

Ish-polici 24-vjeçar mbeti i plagosur në atentatin që ndodhi në makinën e prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojit, ku u qëllua me dy plumba dhe prokurori dhe miku i këtij të fundit, Aleksandër Laho, i njohur me nofkën ‘Rrumi’.

Maloku, shoferi i prokurorit, ndodhej te Spitali i Traumës që prej 1 nëntorit, ku u qëllua me breshëri kallashnikovi, duke marrë dy plumba në mushkëri dhe një në shtyllën kurrizore, raporton Lapsi.al, transmeton Klan Kosova.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement
Lajme20 mins ago

Ambasada amerikane: SHBA e përkushtuar që të ndihmojë Shqipërinë në forcimin e shtetit ligjor

Lajme39 mins ago

Kryeparlamentari Xhaferi me rastin e Ditës botërore të fëmijëve: Ju jeni përgjegjësia jonë!

Lajme39 mins ago

Kryeparlamentari Xhaferi me rastin e Ditës botërore të fëmijëve: Ju jeni përgjegjësia jonë!

Lajme50 mins ago

Në Manastir, akademi shkencore për 111-vjetorin e Alfabetit Shqip

Lajme1 hour ago

Droga në banane, 14 vjet burgim për Arbër Çekajn

Lajme1 hour ago

Gjuha e urrejtjes në shkollat e mesme, Nuhiu: Janë ngritur 16 kallëzime penale

Sport1 hour ago

Stadiumi Kombëtar në Bërnicë apo Korreticë, sqarim nga MKRS

Shëndetësi1 hour ago

SHSKUK dënon sulmin ndaj mjekut Bujar Gashi

Lajme2 hours ago

Refuzohet kërkesa e Kamçevit për pasaportë të re

Lajme3 hours ago

Fushatë për hedhjen e drejtë të mbetjes së vëllimshme në komunën e Karposhit

Lajme3 hours ago

Miqësia me Redjan Rrahjen/ Pasi prokuroria i ktheu telefonin, Kejvina Kthella shpërthen në rrjet: Poshtërsi m*ti

Lajme3 hours ago

Ilir Meta takohet me Sali Berishën

Shëndetësi3 hours ago

Ugandë, tërhiqen nga përdorimi mbi 1 milionë perzervativë – kishin vrima ose rrezikonin të shpërthenin

Lajme3 hours ago

Ja emrat e gjykatësve që sollën vendimin për ta liruar nga paraburgimi Janevën

Lajme3 hours ago

“Hëngri vetëm një mollë para se të dilte në ring”, Rozana Radi detaje tronditëse për kampionin shqiptar të boksit që rrëfeu mjerimin

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com