Connect with us

Lajme

Ilir Meta takohet me Sali Berishën

Published

on

Ka nisur takimi i presidentit të Shqipërisë Ilir Meta me ish-presidentin Sali Berisha.

Këto takime të thirrura nga presidenti Meta vijnë në kuadër të krizës politike në të cilën ndodhet Shqipëria.

Meta do të takohet po sot në ora 17:30 me përfaqësues të organizatave të shoqërisë civile të angazhuara me monitorimin e zbatimit të Reformës në Drejtësi.

Të pranishëm do të jenë edhe përfaqësues të Fondacionit Shoqëria e Hapur SOROS, shkruan Top Channel.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com