Connect with us

Tech & Auto

Auto: Simca 1978 dhe Volkswagen Buba 1974 (VIDEO)

Published

on

Gazetari Milot Hasimja, kësaj radhe ju sjell dy vetura përmes një storie.

Njëra është Franceze apo SIMCA 1978, tjetra është Gjermane, Volkswagen Buba 1974.

Modeli i parë është i rrallë dhe i veçantë ndërsa i dyti ka shumë histori prapa vetes.

Ora 7 – Auto : Simca 1978 dhe Volkswagen Buba 1974 – Klan Kosova

Ora 7 – Auto : Simca 1978 dhe Volkswagen Buba 1974 – Klan Kosova Është gazetari Milot Hasimja, ai i cili kësaj radhe ju sjell dy vetura, njëra është Francez apo SIMCA 1978, tjetri është Gjerman, Volkswagen Buba 1974. I pari është i rrallë dhe i veçantë ndërsa i dyti ka shumë histori prapa vetes.

Gepostet von Ora Shtate nê Klan Kosova am Dienstag, 5. November 2019

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com