Connect with us

ZGJEDHJET PARLAMENTARE

ZGJEDHJET!7 hours ago

Rushidi bartës liste në NJZ.3: Do të mbrojmë interesat e shqiptarëve!

Sami Rushidi, bartës liste në njësinë zgjedhore numër 3 nga Partia Demokratike Shqiptare është zotuar se me zgjedhjen e tij...

Lajme7 hours ago

Rexhepi: Në qeverisjen e ardhshme do të dëshmojmë se çfarë do të thotë mbrojtje e interesave të shqiptarëve

Kandidati për deputet në NjZ 1, Kastriot Rexhepi, në tubimin qendror në Tetovë, para qytetarëve ka bërë thirrje që të...

Lajme7 hours ago

Kasami: Më 15 korrik na jepni mundësinë të jemi shërbetorët tuaj, me Besën në qeveri u thoni ”JO” rasteve të montuara politike dhe diskriminimit

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në tubimin qendror në Tetovë, ka theksuar se zhvillimi ekonomik është i rëndësishëm për...

Lajme8 hours ago

Ziberi nga Krusheva: Do të jem Kryeministër për të gjithë

Maqedonia e Veriut, është vend që ne të gjithë e duam dhe e quajmë atdheun tonë, ka kaluar shumë kryengritje,...

Lajme12 hours ago

Zaev: Më 15 korrik është me rëndësi të votohet, merret një vendim i madh

Bartës i listës së kandidatëve në NJZ 4, Zoran Zaev nga koalicioni MUNDEMI përmes një fjalimi video i siguron qytetarët...

ZGJEDHJET!12 hours ago

Sllupçani do të ketë deputeten e parë, rruga e saj për në Parlament filloi nga sheshi i dëshmorit “Beqir Sadiku”! (Video)

Safije Sadiku Shahini pritet të jetë vajza e parë nga Sllupçani deputete në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut. Ajoë shtë...

SPORT

Advertisement
Advertisement

MAQEDONI

Advertisement

SHQIPËRI

Advertisement
Advertisement
Advertisement